بررسی دستگاه فلزیاب

شنبه 1 خرداد 1400
14:54
karimi

در مقاله زیر می خواهیم در مورد دستگاه فلزیاب توضیح دهیم.

تشخیص فلز می‌تواند سرگرمی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باشد. اگر به اندازه کافی خوش‌شانس باشید، می‌تواند یک ماجراجویی بسیار پرمنفعت نیز باشد. هر سال، طلایاب بیشتری به بازار می‌رسند تا تقاضا را پر کنند. که یا می‌خواهند فعالیت را انجام دهند یا تجهیزات مورد نیاز خود را ارتقا دهند.

آخرین تجهیزات فلزیاب در حال پیچیده‌تر شدن است. برای کسانی از شما که برای این سرگرمی هیجان‌انگیز جدید هستید. و یا در مورد امتحان کردن آن فکر می‌کنید، ممکن است کاملا با نحوه کار ساز فلز آشنا نباشید. این مقاله مروری بر چگونگی عملکرد ردیاب فلزات به شما خواهد داد و همچنین کمک و دانش اضافی در مورد این ماشین‌های نوآور فراهم خواهد کرد.

آناتومی یک دستگاه فلزیاب

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد ردیاب فلزی، باید با اجزای اصلی آن‌ها آشنا باشید. اگرچه تمامی طلایاب ها همیشه یک‌سان به نظر نمی‌رسند، در اغلب موارد آن‌ها از اصول یک‌سان استفاده می‌کنند. بنابراین همه آن‌ها بخش‌هایی دارند که وظایف مشابهی انجام می‌دهند.

در اینجا چهار مولفه اصلی وجود دارد که هر یابنده معمولا دارد:

شفت – این محور ردیاب است که تمام اجزای مختلف آن به آن پیوست شده‌است. اینها اغلب قابل تنظیم هستند تا بتوانید از آن‌ها به راحتی برای ارتفاع خود استفاده کنید.

Stabilizer – این یک پیوند است که به ردیاب فلزی اضافه می‌شود. تا آن را برای استفاده راحت کند. و همانطور که این نام نشان می‌دهد، یابنده فلز را تثبیت می‌کند و شما با آن حرکت می‌کنید.

کادر کنترل – این همان جایی است که مغز و قدرت ماشین در آن قرار دارند. واحد کنترل شامل یک باتری، ریزپردازنده، کنترل‌های دستگاه، readout و بلندگو است.

آنتن – این قسمت پایین آشکارساز است که معمولا حول یا بیضوی است. همچنین اغلب نام‌هایی همچون سیم‌پیچ جستجو، سر و حلقه جستجو نامیده می‌شوند. این سیم‌پیچ شامل سیم‌پیچ (های)است که برای دستگاه تشخیص فلزات ضروری هستند.

دانستن مولفه‌ها و آنچه که هر یک از آن‌ها واقعا به شما کمک می‌کند. زمانی که زمان آن فرا می‌رسد که ایده خرید یک ردیاب فلزی برای خودتان، دوست یا خانواده یا حتی فرزندتان را مد نظر قرار دهید.

چگونه یک دستگاه فلزیاب خوب کار می‌کند

فلزیاب ها قطعات پیچیده‌ای از تجهیزات هستند، اما عامل اصلی این کار این است که چگونه کار می‌کنند تا حدودی ساده است.

هنگامی که در حیاط پشتی یا کنار ساحل هستید، و هنگامی که فلزیاب تان را روی زمین تکان می‌دهید. در نقطه‌ای از یک شی فلزی دفن زباله برخورد خواهید کرد. در این لحظه، آشکارساز فلز شما برای هشدار دادن به شما به شما یک لحن صوتی خواهد فرستاد.

شکارچی سریع

اما فلزیاب چگونه شی فلزی زیر سطح را در مکان اول تشخیص داد؟

خوب، فلزیاب ها با ارسال یک میدان مغناطیسی کار می‌کنند و سپس آن میدان را تجزیه و تحلیل می‌کنند. چون از محیط برمی گردد که سیگنال به (زمین، در مورد تشخیص فلز)منتقل می‌شود.

سیم‌پیچ روی یک یابنده به عنوان فرستنده عمل می‌کند. و میدان مغناطیسی آن بوسیله الکتریسیته جاری در سیم‌پیچ ایجاد می‌شود. میدان مغناطیسی که ردیاب شما باعث انتقال الکتریسیته به یک شی فلزی می‌شود. هنگامی که میدان مغناطیسی انتقالی با آن برخورد می‌کند.

یک سیم‌پیچ ثانویه در سر جستجو به عنوان یک گیرنده عمل می‌کند. این تغییر در میدان مغناطیسی که زمانی رخ می‌دهد که شی فلزی ضربه‌ای آن را جذب می‌کند. و الکتریسیته از طریق آن جریان می‌یابد (این کار را با حس کردن ولتاژ متناوب انجام می‌دهد) وقتی یک شی فلزی در میدان مغناطیسی باعث تغییر در میدان مغناطیسی می‌شود. یک فلز بسیار ضعیف‌تر از یک ردیاب فلزی است که در اصل به آن فرستاده شده‌است.

سیم‌پیچ دریافت‌کننده این اطلاعات را به وسیله کابل متصل به ردیاب فلزی نصب می‌کند. سیگنال میدان مغناطیسی بازگشتی ضعیف‌تر اولین بار تقویت می‌شود. و هنگامی که به جعبه کنترل می‌رسد، واحد، لحن صوتی متمایزی را به هدست می‌فرستد که با فلزیاب خود (یا هدفون که شما به طور جداگانه خرید می‌کنید).

علاوه بر این، اغلب فلزیاب ها نیز دارای یک نمایشگر با یک نشانگر سوزن هستند. که تغییر میدان مغناطیسی را حس می‌کنند. هنگامی که به آهنگ صدا و حرکت سوزن عادت کردید. حس بهتری از آن چه نوع خاصی از فلز را که در زیر سطح زمین دفن کردید، پیدا خواهید کرد. برخی از فلزیاب ها در واقع فن‌آوری ساخته شده‌اند که به شما کمک می‌کنند. به راحتی بین فلزات خاصی که زیر زمین هستند تمایز ایجاد کنید.

کشف تکنولوژی

اساسا دو نوع مختلف از تکنولوژی سنجش فلز وجود دارد که فلزیاب برای کاربرد hobbyists استفاده می‌کنند. در اینجا کمی درباره آن‌ها و مزایا و معایب هر یک از آن‌ها صحبت می‌کنیم:

فرکانس بسیار کم (VLF)

این معمولا نوع گران‌تر از تکنولوژی آشکارساز فلز است. آن‌ها دو سیم‌پیچ متمایز در سر جستجو دارند. که در ترکیب برای شناسایی فلزات در زمین عمل می‌کنند.

VLF در میان شکارچیان گنج با تجربه بسیار محبوب است زیرا می‌توانند. بین انواع مختلفی از فلزات تعبیه‌شده در زمین تمایز قائل شوند. این کار معمولا در قرائت آن‌ها بسیار دقیق و حساس است. آشکارساز فلزی فرکانس بسیار پایین نیز برای تشخیص فلزات گرانبها مانند طلا که یک پالس فلزات بسیار کم را به دست می‌دهد، بهتر است.

پالس القا

این جدیدتر از دو تکنولوژی است که عمدتا در ردیاب فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این نوع تکنولوژی است که در فلزیاب به دلایل امنیتی مانند فرودگاه‌ها و دادگاه‌های شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پالس پالس می‌تواند اشیا فلزی را تشخیص دهد که در زیر زمین عمیق‌تر از detectors VLF هستند. بسیاری از این کارها از یک سیم‌پیچ استفاده می‌کنند. دستگاه‌هایی که از القای پالس استفاده می‌کنند، در تشخیص فلزات به شدت دقیق هستند. اما در تشخیص بین چه نوع از فلزات کشف مشکل دارند. آن‌ها هم چنین تمایل دارند که گران‌تر از دستگاه‌های VLF باشند.

چرا اندازه Coil برای مسائل فرکانس مهم است؟

چرا ردیاب فلزی متفاوتی وجود دارد؟

خوب، قاعده کلی شستش این است که اندازه سیم‌پیچ را در عمق بیشتر کاهش می‌دهد. تا آیتم‌های فلزی را تشخیص دهد. و در حالی که این اطلاعات مفیدی برای دانستن است، یک قاعده دیگر در ارتباط با این مساله وجود دارد. یک سیم‌پیچ که اجازه عمق احساس عمیق‌تر را می‌دهد نیز به اندازه یک ردیاب فلزی دقیق نیست که دارای یک سیم‌پیچ کوچک‌تر باشد.

فرکانس‌ها به روش بسیار مشابهی عمل می‌کنند. فرکانس‌های پایین به داخل زمین نفوذ می‌کنند اما حساسیت کمتری به فلزات کوچک‌تر و از قبیل طلا دارند. ردیاب‌های فرکانس بالاتر در پیدا کردن فلزات کوچک و رسانای کوچک بسیار خوب هستند. اما قادر به درک آن‌ها در عمق زمین به عنوان فرکانس‌های پایین‌تر نخواهند بود.

لازم به ذکر است که بسیاری از فلزیاب که برای یافتن طلا طراحی شده‌اند از فرکانس‌های بالاتر استفاده می‌کنند.

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸بررسی دستگاه فلزیاب


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400
11:51
karimi

فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

فلزیاب مورگان M20000 :
عمق کاوش ۸ متر واقعی با سیستم متال دتکتور و عمق اسکن ۱۷ متر بصورت Live 3D Scan .

امکان شناسایی دقیق عمق هدف بصورت عددی و شکل هدف به صورت ۳بعدی را به شما میدهد .
جزو برترین نقطه زن پالسی با تکنولوژی پالس E و سیستم تصویری (Live Scan)در جهان می باشد .
تمام لوپ های فلزیاب مورگان M20000ضد آب و قابلیت تفکیک را دارند .

MORGAN برای تمامی شرایط های خاک و زمین طراحی و ساخته شده است .
قدرت آنالیز و پردا تمام فلزات (و غیر فلزات) و منوی اختصاصی برای تفکیک طلا
MORGAN دارای ثبات و پایدار ی بسیار بالا در شرایط مختلف آب و هوایی دارای خاصیت جاست گلد می باشد.

فلزیاب مورگان 20000
فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

ویژگی ها :

فلزیاب مورگان M20000 نقطه زنی فوق العاده بالا و عمق کاوش بالا توسط متال دتکتور و تعیین دقیق محل هدف اسکن و فیلتر سازی از اهداف برای بالا بردن دقت کار

(۳ بعدی کردن ).

دارای دیسکهای ضد آب دابل ۴۵ و ۲۵ و کابل یک در یک یونیورسال.

تکنولوژی جدید و انحصاری PULS/E که این خصوصیت باعث واکنش دقیق در حالت تفکیک و جدا سازی فلزات از غیر فلزات میشود.

حذف ذرات آلوده زمین و قدرت بالانس بالا با تمامی مناطق (کوهستانی ، جنگلی و … ).

قدرت حذف آلودگی های انسانی (فلزات مزاحم مثل میخ و میل گرد و …).

قابلیت ارتقاء و قدرت نصب سنسور GPR و XGPR (قابل خرید).

فلزیاب مورگان M20000 با قابلیت کاوش حوزه های مغناطیسی که در اثر واکنش های یونی ایجاد شده اند.

۱۲ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش (شرکت DMDC).

این دستگاه دارای سه تا لوپ ۴۵.۲۵و یک در یک دو سنور یکی ۹۰سانت سوپرسنسور و لایو سنسور یه جفت آنتن خوراک خور و فرکانسی میباشد.

آموزش رایگان و کامل به صورتی که شما را از یک اپراتور تازه کار به اپراتور حرفه ای تبدیل کند.

ویژگی های مورگان ۲۰۰۰۰

طراحی بهتر با مقیاس و حجم کمتر و قدرت نفوذ در اعماق بیشتر فناوری ارتقا یافته برای کشف طلا و فلزات ارزشمند و معادن مجهز به تکنولوژی پیشرفته کنترل قدرت سیگنال و پالس مجهز به تکنولوژی جدیدتر برای حذف نویزهای مغناطیسی برای کاهش خطا مجهز به کنترولر دقیق تر برای نفوذ در اعماق دارای تبدیلهای Analog و Digital
دارای انواع حالات تنظیم برای حذف فلزات آهنی برای کاوش دقیق تر مجهز به بدنه فلزی با پوشش اکسیدی به کمک فناوری Anodizing قابلیت اتصال به کویل های جدید با طراحی ساختار بهتر ۵۵ و یک در یک و دو در دو قابل خرید.
قابلیت جستجوی بهتر در مناطق سخت و دشوار کوهستانی و زمین ها سخت و دشوار
عمق اسکن بالای ۱۵متر است.
عمق ردیاب بالای ۱۰متر است.
در سیستم ها ۳ کاره شما متناسب با هدف و زمین خود کاربرد دستگاه را تغییر میدهید.

فلزیاب مورگان 20000
فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

لوازم جانبی قابل اتصال.کویل ۲۵ قابل خرید سانت دابل بهترین کویل برای تفکیک عددی اهداف فلزی است.
فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰ دارای کویل ۵۵ متر مربعی با ساختار جدید سانت مونو مناسب یافتن اشیا فلزی متوسط در عمق بیشتر است.

فریم یک در یک مناسب یافتن اهداف متوسط در عمق کمتر از ۲ متر است.
فریم یک و نیم در یک و نیم قابل خرید مناسب یافتن فلزات متوسط و بزرگ در عمق کمتر از ۳ متر است.

فریم دو در دو قابل خرید مناسب اهداف عمقی و زیر یا کمتر از ۵ متر است.

فریم سه در سه قابل خرید برای اهداف خیلی بزرگ و عمق ۸ متر مناسب است.

فلزیاب مورگان 20000
فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

هر کویلی و سنسور اسکنی مناسب با هر عمقی است
برای اهداف کم عمق بهتر است از کویل ۲۵دابل دی یا ۵۵ مونو استفاده نمایید.

فریم های بزرگ راهی برای حذف فلزات کم حجم و سطحی هستند.
گنجیاب مورگان ۲۰۰۰۰ شامل ابزار و متعلقاتی می باشد. که می تواند در افزایش عمق و کارایی فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰ موثر باشد،

این دستگاه از جمله بهترین فلزیاب های پالسی موجود در بازار فلزیاب است،

البته فلزیابهای پالسی فراوانی هستند. که در بازار بفروش می رسند. ولی کیفیت و کارایی این دستگاه را ندارند.

اگر ادعا کنیم که این نقطه زن پالسی بهترین انتخاب است.

ادعایی دور از واقعیت نیست، فلزیاب های فراوانی در ایران به فروش می رسند اما نتیجه نهایی این دستگاه قابل قیاس با دیگر مدل ها نیست.

فلزیاب مورگان 20000
فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰

طراحی بهتر با مقیاس

طراحی بهتر با مقیاس و حجم کمتر و قدرت نفوذ در اعماق بیشتر ، فناوری ارتقا یافته برای کشف طلا و فلزات ارزشمند و معادنمجهز به تکنولوژی پیشرفته کنترل قدرت سیگنال و پالس ، مجهز به کنترولر دقیقتر برای نفوذ در اعماق دارای تبدیلهای Analog و Digital ،مجهز به تکنولوژی جدیدتر برای حذف نویزهای مغناطیسی برای کاهش خطا دارای انواع حالات تنظیم برای حذف فلزات آهنی برای کاوش دقیقتر هر کویلی و سنسور اسکنی مناسب با هر عمقی است.

مجهز به بدنه فلزی با پوشش اکسیدی به کمک فناوری Anodizing قابلیت اتصال به کویلهای جدید با طراحی ساختار بهتر ۵۵ و یک در یک و دو در دو قابل خرید قابلیت جستجوی بهتر در مناطق سخت و دشوار کوهستانی و زمین ها سخت و دشوار عمق اسکن بالای ۱۵متر است ،عمق ردیاب بالای ۱۰متر است.
در سیستم ها ۳ کاره شما متناسب با هدف و زمین خود کاربرد دستگاه را تغییر میدهید و میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.
برای اهداف کم عمق بهتر است از کویل ۲۵ دابل دی یا ۵۵ مونو استفاده نمایید.

فریم های بزرگ راهی برای حذف فلزات کم حجم و سطحی هستند.
گنجیاب مورگان ۲۰۰۰۰ شامل ابزار و متعلقاتی می باشد. که می تواند در افزایش عمق و کارایی فلزیاب مورگان ۲۰۰۰۰موثر باشد، این دستگاه از جمله بهترین فلزیاب های پالسی موجود در بازار فلزیاب است.
البته فلزیاب های پالسی فراوانی هستند که در بازار بفروش می رسند ولی کیفیت و کارایی این دستگاه را ندارند.
اگر ادعا کنیم که این نقطه زن پالسی بهترین انتخاب است ادعایی دور از واقعیت نیست.
فلزیاب های فراوانی در ایران به فروش می رسند اما نتیجه نهایی این دستگاه قابل قیاس با دیگر مدلها نیست.

دارای سوپر سنسور تصویربرداری

با قدرت بالای ۲۰۰ تسلا میباشد که نسبت به سنسور های بازار ۲ برابر افزایش قدرت دارد
شما میتوانید با این سنسور تمامی لایه های
خاک را به صورت ۳ بعدی
نگاه کرده و تشخیص دهی که چه فلزیا یا غیر فلزی در چه عمقی از خاک پنهان یا مدفون شده است.
علاوه بر سوپر سنسور شما از یک سنسور لایو افقی نیز در مورگان ۲۰ هزار بهره میبرید که برای سرعت دادن به تصویر برداری و مشخص نمودن عمق هدف میباشد.

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

تفاوت بين مورگان 20000 با لورنز زد وان چه چيز هايي هست.

دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
13:29
karimi

تفاوت بين مورگان 20000 با لورنز زد وان چه چيز هايي هست.

در مقاله زیر می خواهیم در مورد مورگان 20000 تکنولوژی 2021 با لورنز زد وان توضیح دهیم.

مورگان 20000، فلزياب لورنز زد وان قابليت تفکييک و جداسازي فلز با ارزش و بي ارزش رو دارد.

و قدرت نفوذ در خاک ايران 8 متر است.

تفاوت بين مورگان 20000با لورنز زد وان تفاوت بين مورگان 20000با لورنز زد وان

تفاوت بين مورگان 20000 با لورنز زد وان

مورگان 20000 قابليت تفکييک و جداسازي فلز با ارزش و بي ارزش رو دارد ،

و علاوه بر آن ميتواند در حالت جاست گلد نيز کار کند قدرت نفوذ در خاک ايران با لوپ 6متر مي باشد ،

و اين انتهاي کار مورگان نيست اين سيستم آپشن هاي ديگري براي نفوذ بيشتر دارد ،

که به آنها سوپر سنسور طلاياب گفته ميشود و از 15الي 20 متر ميتواند نفوذ کند .

لورنز ديسک 35 و 1در1 را دارد و کابل 17 متري قابل خريد دارد .

Morgan 20000 ديسک 25 دابل ، 45 دابل ، 1 در1 و کابل 17 متری را دارد.

همچنين شما مي توانيد براي گارانتي لورنز به خارج از کشور سفر کنيد.

تفاوت بين مورگان 20000با لورنز زد وان تفاوت بين مورگان 20000با لورنز زد وان

تفاوت بين مورگان ام اس 20000 با لورنز زد وان


لورنز زد وان

گارانتي 2ساله و خدمات 5 ساله مورگان ام اس 20000 در تهران انجام مي شود ،

ولي Lorenz z1 در ايران هيچ خدماتي ندارد .

لورنز زد وان سيستم شعاع زن آنتني ندارد ولي مورگان دارد .

مورگان اس 2000 سيستم شعاع زن و ردياب آنتني فوق العاده حرفه اي کلکتوري دارد .

که 1800 متر کاوش ميکند و عمق 20 متر را جستجو ميکند .

فلزياب لورنز زد وان با همان ديسک که بوق ميزند اسکن مي کند.

مورگان 20000 سکنر پرتابل دارد که روي خود سيستم هست و مبلغي اضافه نميشود .

و سنسور مخصوص براي اسکن مي باشد .

و لازم به ديسک نيست چون ديسک نميتواند پردازشي براي نشان دادن تصوير انجام بدهد .

براي تصوير گرفتن بايد از سنسور و سوپر سنسور اسکن استفاده کرد .

تفاوت بين مورگان20000 با لورنز زد وان

عمق اين اسکنر ها در شرايط سخت 12 متر و در شرايط هاي مختلف بيشتر نيز ميشود

ساير تفاوت هاي بين اين دو فلزياب مورگان20000 با لورنز زد وان
تفاوتها اينجا تمام نمي شود بسياري از امکانات ديگر که شما را مشتاق به خريد مورگان 20000 مي کند .

وجود نرم افزار هاي جديد و پيشرفته از قبيل فضاي نرم افزاري لايو اسکن .

و ?D ويژوآليزر و نرم افزار هاي موبايلي چه اندرويد چه ios به شما اجازه ميدهد .

که به راحتي کار اسکن را انجام بدهيد و نيازي به تشکيلات و اطلاعات نداشته باشيد .

و به صورت زنده تغييرات را ديده و تصميم بگيريد .

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

لوازم اصلی دستگاه مورگان ۲۰۰۰۰

دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
12:52
karimi

مورگان ۲۰۰۰۰

دستگاه مورگان ۲۰۰۰۰ یکی از جدیدترین توسعه ها در زمینه فلزیاب پالسی می باشد. این دستگاه از حساس ترین و مطمن ترین فلزیاب هایی است که در حال حاضر موجود می باشد. این دستگاه حاصل سال ها تلاش های زیادی برای ساختن این مدل دستگاه شده است. از جمله امکان طبقه بندی فلزات نیز فراهم شده است.

دستگاه مورگان ۲۰۰۰۰ با استفاده از پیشرفته ترین قطعات الکترونیک دنیا به صورت دیجیتال عمل می کند. و در نوع خود منحصر به فرد می باشد. این دستگاه توسط میکروکنترولرهای پیشرفته به تجزیه و تحلیل سیگنال ها می پردازد. و اهداف واقعی را از غیر واقعی تشخیص می دهد.

لوپ های بزرگ تا عمق ۸.۵ متر را کاوش می کنند که این برد بلند فقط از طریق سیستم پالسی امکان پذیر است. این دستگاه قادر به یافتن مکان شی فلزی در هوا به همان اندازه ای که در زمین قاذر است می باشد. جلوه های خاص این دستگاه شامل حساسیت و ثبات بالا به همراه استفاده و کارایی آسان و ساده می باشد. برای به وجود آوردن این امکانات کلید بالانس اتوماتیک در نظر گرفته شده است.

لوازم اصلی دستگاه MORGAN 20000

 1. یونیت اصلی
 2. کیف چزمی یونیت
 3. شارژ باطری
 4. لوپ ۵۰ سانتی متری
 5. باطری داخلی لیتیومی
 6. فریم پلیکانی ۱.۱(لوپ یک متر در یک متر) و بندهای مربوطه
 7. کیف برزنتی مخصوص حمل دستگاه و کلیه متعلقات
 8. هدفون
 9. کیف برزنتی فرم پلیکایی
 10. دسته لوپ
 11. پیچ و مهره پلاستیکی و واشر
 12. دفترچه راهنما

لوازم جانبیMORGAN 20000 (مورگان ۲۰۰۰۰)

 1. لوپ یونیورسال (کابل ۸ متری )
 2. لوپ ۲۵ سانتی متری

لوپ ها(COIL)

 1. لوپ ۵۰ سانتی متری
 2. لوپ ۲۵ سانتی متری
 3. فریم پلیکانی ۱.۱ (لوپ یک متری در یک متر)
 4. لوپ یونیورسال (کابل ۸ متری)

الف) لوپCM ۵۰ جهت استفاده در شهر و مکان هایی می باشد که لوپ های بزرگ در عملکرد مشکل دارند. این لوپ با دسته مخصوص که قابلیت کشویی (کوتاه و بلند شدن به تناسب قد اپراتور) را دارد ارائه می شود.

ب) لوپ CM 25 جهت کاوش قطعات فلزی کوچک در اعماق کم همچنین جهت پاکسازی بخش. سطحی منطقه مورد نظر از ذرات و آلودگی های فلزی مزاحم برای کاوش بهترو دقیق تر با لوپ های بزرگتر استفاده می شود. مانند (سکه و یا انگشتر )

ج) فریم پلیکانی ۱.۱ (لوپ یک متر در یک متر) جهت کاوش برای اشیا فلزی با سطح بزرگتر استفاده می شود. که حتما باید یک نفر آن را در کنار اپراتور حما نماید. با این لوپ اشیا کوچک فلزی نادیده گرفته می شود.

د) لوپ یونیورسال این لوپ قابلیت تنظیم در ابعاد ۲متر در ۲متر مناسب می باشد. و به راحتی قابل حمل است و به دلیل قابلیت تنظیم به چهار اندازه کوچک از کوچک به بزرگ در هر نقطه و موقعیتی می توان از آن استفاده کرد.

مورگان 20000
مورگان ۲۰۰۰۰

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

مورگان 20000

شنبه 25 ارديبهشت 1400
17:35
karimi

مورگان 20000

مورگان 20000
مورگان 20000

مقدمه

دستگاه مورگان 20000 یکی از جدیدترین توسعه ها در زمینه فلزیاب پالسی می باشد. این دستگاه از حساس ترین و مطمن ترین فلزیاب هایی است که در حال حاضر موجود می باشد. این دستگاه حاصل سال ها تلاش های زیادی برای ساختن این مدل دستگاه شده است از جمله امکان طبقه بندی فلزات نیز فراهم شده است.

دستگاهی می باشد که جهت کشف هر گونه هدف فلزی مدفون شده در اعماق زمین یا داخل دیوارها و لا به لایmorgan 20000

صخره ها یا در آب (با لوپ 50 ضد آب) مورد استفاد قرار می گیرد. این دستگاه طوری طراحی شده که می توان از لوپ های بزرگ و کوچک استفاده کرد. لوپ های بزرگ توانایی ردیابی و کشف اشیا فلزی بزرگ در عمق های زیاد را دارند.

به دلیل میدان مغناطیسی قوی و رسوخ کننده در عمق که توسط دستگاه تولید می شود. لوپ های کوچک ترجیحا برای یافتن اشیا کوچک فلزی از قبیل سکه طلا و تکه های کوچک فلزات گران بها کاربرد دارند که البته در حالت تفکیک بیشتر خودنمایی می کنند.

مورگان 20000
مورگان 20000

فواید

دستگاه مورگان 20000 با استفاده از پیشرفته ترین قطعات الکترونیک دنیا به صورت دیجیتال عمل می کند. و در نوع خود منحصر به فرد می باشد. این دستگاه توسط میکروکنترولرهای پیشرفته به تجزیه و تحلیل سیگنال ها می پردازد. و اهداف واقعی را از غیر واقعی تشخیص می دهد.

لوپ های بزرگ تا عمق 8.5 متر را کاوش می کنند. که این برد بلند فقط از طریق سیستم پالسی امکان پذیر است. این دستگاه قادر به یافتن مکان شی فلزی در هوا به همان اندازه ای که در زمین قادر است می باشد. جلوه های خاص این دستگاه شامل حساسیت و ثبات بالا به همراه استفاده و کارایی آسان و ساده می باشد. برای به وجود آوردن این امکانات کلید بالانس اتوماتیک در نظر گرفته شده است.

مسایلی که کاربران حرفه ای با آن سرو کار دارند عبارتند از

1.تفکیک دقیق با حداقل افت برد در زمان تفکیک

2.حساسیت بالاتر نسبت به طلا در مقایسه با دستگاه های هم ردیف خود

3.ثبات و پایداری و اطمینان به دستگاه در شرایط مختلف زمین و آب و هوا

4.دکمه تنظیم کردن اتوماتیک دستگاه

5.عملکرد دستگاه در آب حفره ها غارها شکاف ها و ….

6.راحت بودن استفاده از دستگاه و تنظیم آن

7.دارا بودن گزینه هایی در کنترل حالت (MODE از قبیل فرکانس کار حساسیت حذف ذرات ولوم صدای دیجیتال حالت تفکیک)

8.کارکرد در زمان طولانی (حدود 8 ساعت)

9.قابلیت شارژ سریع باطری دستگاه (حدود 2ساعت)

10.کلید چک کننده شارژ باطری

لوازم اصلی دستگاه MORGAN 20000

 1. یونیت اصلی
 2. کیف چزمی یونیت
 3. شارژ باطری
 4. لوپ 50 سانتی متری
 5. باطری داخلی لیتیومی
 6. فریم پلیکانی 1.1(لوپ یک متر در یک متر) و بندهای مربوطه
 7. کیف برزنتی مخصوص حمل دستگاه و کلیه متعلقات
 8. هدفون
 9. کیف برزنتی فرم پلیکایی
 10. دسته لوپ
 11. پیچ و مهره پلاستیکی و واشر
 12. دفترچه راهنما

لوازم جانبیMORGAN 20000

 1. لوپ یونیورسال (کابل 8 متری )
 2. لوپ 25 سانتی متری

نحوه کارکرد با کلید های پنل جلو

1 .کلید روشن و خاموش (ON/OFF)

بانگه دشتن کلید به مدت 2 ثانیه دستگاه روشن می شود. و شماره سریال برای 3 ثانیه نمایان می شود و سپس ENTER PASSWORD قابل مشاهده است. که با وارد کردن رمز به دستگاه (رقمی را که شرکت به شما داده است را وارد می نمایید که البته می توان آن را حذف کرد) وارد منوی دستگاه می شوید.

پس از وارد کردن رمز 4 رقمی سیستم در مرحله WARA UP قرار می گیرد. که این گزینه به منظور هم دما شدن قطعات داخلی و میکروپروسیس های حساس به دما دستگاه با دمای محیط بسیار حائز اهمیت است .البته بعد از 10 ثانیه می توانید با فشردن دکمه OK شروع به کاوش کنید اما بهتر است حداقل 50 ثانیه صبر کنید و بعد OK کنید.

2.کلید باطری

هنگامی که دستگاه روشن می باشد و زمان گرم شدن اولیه سپری شده و در حالت عادی می باشد با زدن این کلید ولتاژ باطری نمایش داده می شودو می توانید وضعیت باطری را چک کنید.

3.کلید تفکیک با فشردن کلید (DISC)

دستگاه به حالت تفکیک (طبقه بندی فلزات) تغییر می یابد.باید توجه داشت حالت تفکیک دار فقط در sens و mode1 100 درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

می توان با جدولی که در اختیار دارید فلز دفن شده در خاک را تا حد زیادی شناسایی کنید.این نکته مهم را در نظر داشته باشید که دستگاه morgan 20000 حساسیت قابل توجهی به طلا دارد. بطوری که می توان با دستگاه های برند آلمانی و استرالیایی مقایسه کردو که البته از نظر برد مفید و ثبات این دستگاه به جهت تنظیم در خاک ایران بسیار بالاتر از دستگاه های دیگر می باشد. باید بدانید دستگاه morgan 20000 با کمترین و حتی بدون خطا در بحث تفکیک فلزات می تواند شما را به هدف برساند. زیرا کمترین بازه خطا را در اعداد اعلامی توسط دستگاه برای فلزات مورد نظر خود خواهید داشت.

توجه

با فشردن دکمه DISC دوباره به حالت ALL METAL باز خواهید گشت.

4.کلید OK

دستگاه در هر موقعیتی که باشد با زدن این کلید به شورت اتوماتیک تنظیم شده و خود را با شرایط جدید زمین و محیط (از نظر دما و رطوبت) تطبیق می دهد. ضمنا کلیه تنظیمات کلید را ذخیره می کند.

5.کلید MENU

با زدن این کلید وارد منو شده و می توانید تغییرات لازم را انجام دهید.

6.کلیدهای جهت دار

هرگاه در حالت عادی این کلید ها را فشار دهید مقدار حساسیت تغییر می کند. و در زمانی که داخل منوهای حرفه ای هستید جهت تغییر مقادیر گزینه ها استفاده می شود.

صفحه نمایش LCD صفحه نمایش 2*16 کاراکتر همراه با چراغ پشت صفحه .برای جستجو در شب جهت نمایش وضعیت جستجو منوهای حرفه ای و نقطه یابی مورد استفاده قرار می گیرد.

پنل عقب دستگاه

 1. سوکت شارژر بعد از اتصال شارژ باطری به پریز 220 والت شهری فیش شارژر را به سوکت پاور پشت دستگاه متصل می کنیم.
 2. جک هدفون جهت اتصال هدفون به دستگاه می باشد.
 3. سوکت لوپ( COIL) فیش پنج پین که جهت اتصال انواع لوپ های ارائه شده به دستگاه می باشد.

لوپ ها ((COIL

 1. لوپ 50 سانتی متری
 2. لوپ 25 سانتی متری
 3. فریم پلیکانی 1.1 (لوپ یک متری در یک متر)
 4. لوپ یونیورسال (کابل 8 متری)

الف) لوپCM 50 جهت استفاده در شهر و مکان هایی می باشد که لوپ های بزرگ در عملکرد مشکل دارند. این لوپ با دسته مخصوص که قابلیت کشویی (کوتاه و بلند شدن به تناسب قد اپراتور) را دارد ارائه می شود.

ب) لوپ CM 25 جهت کاوش قطعات فلزی کوچک در اعماق کم همچنین جهت پاکسازی بخش سطحی منطقه مورد. نظر از ذرات و آلودگی های فلزی مزاحم برای کاوش بهترو دقیق تر با لوپ های بزرگتر استفاده می شود. مانند (سکه و یا انگشتر )

ج) فریم پلیکانی 1.1 (لوپ یک متر در یک متر) جهت کاوش برای اشیا فلزی با سطح بزرگتر استفاده می شود. که حتما باید یک نفر آن را در کنار اپراتور حما نماید. با این لوپ اشیا کوچک فلزی نادیده گرفته می شود.

د) لوپ یونیورسال این لوپ قابلیت تنظیم در ابعاد 2متر در 2متر مناسب می باشد. و به راحتی قابل حمل است و به دلیل قابلیت تنظیم به چهار اندازه کوچک از کوچک به بزرگ در هر نقطه و موقعیتی می توان از آن استفاده کرد.

پک باطری که شامل پک باطریA/12V 4.5 لیتیومی که جهت. سهولت کار اپراتور در داخل دستگاه (یونیت) قرار داده شده است.

شارژر شارژر مخصوص با فیش مخصوص جهت شارژ باطری با ولتاژ 220 ولت شهری.

اکنون که باقطعات و لوازم سیستم آشنا شدید حال به آموزش روش ره اندازی سریع می پردازیم.

راه اندازی سریع کار کردن با این دستگاه توسط دو نفر انجام می شود که نفر اول اپراتور. و نفر دوم حمل کننده لوپ است جهت راه اندازی سریع مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

 1. ابتدا باطری دستگاه را شارژ کامل نمایید/ فقط به وسیله شارژر مخصوص ارائه شده توسط شرمت توسط دکمه ON/OFF دستگاه را روشن کنید. و اجازه دهید تا شمارش معکوس آن تمام شود پس از شمارش معکوس شخص حمل کننده. لوپ آن را در فاصله 20 متری سطح زمین نگه داشته و اپراتور در فاصلهM 5 از آن قرار می گیرد. سپس دکمه OK را فشار میدهد بعد از تنظیم اتوماتیک دستگاه به آهستگی و با سرعت خیلی کم هر دو نفر شروع به حرکت می کنند.

در حالت عادی صدای تیک تیک در هر ثانیه یک بار شنیده می شود. و با نزدیک شدن فلز به لوپ سرعت تیک تیک آن افزایش می یابد.

هرگاه احساس کردید تنظیم دستگاه به هم خورده توقف کنید و کلید OK را فشار دهید. بعد از شنیدن بوق تنظیم و پاک شدن عبارت

AUTO TUNE از روی صفحه نمایش دوباره شروع به حرکت کنید.

با عبور از روی فلز در بوق دستگاه افزایش فرکانسی صدا را خواهید شنید. و روی صفحه LCD بارگراف نقطه یابی شروع به افزایش می کند که بالاترین شماره درست در بالای فلز مورد. نظر بدست می آید و نقطه دقیق را در وسط لوپ مشخص می کند.

پس از آنکه با راه اندازی سریع سیستم آشنا شدید. کمی با آن تمرین کنید و سپس به مطالعه بخش اپراتور حرفه ای بپردازید.

نحوه شارژ باطری

ابتدا شارژر مخصوص باطری را به برق شهری سپس فیش شارژر. را به جک مخصوص آن در پنل عقب یونیت وصل نمایید. حدودا 2 ساعت زمان شارژ کامل باطری می باشد. و زمان کارکرد باطری حدود 8 تا 10 ساعت است.

تنظیمات حرفه ای (ADVANCED)

در این قسمت به تشریح کامل سیستم می پردازیم و شما را با جزئیات سیستم پیشرفته MORGAN 20000 آشنا می کنیم.

با فشار دادن دکمه MENUوارد گزینه های حرفه ای شوید. و هر بار که این دکمه را فشار داده و رها کنید . گزینه بعدی را مشاهده می کنید بعد از این که به گزینه آخر رسیدید. از زدن دکمه MENU خودداری کنید و برای خروج دکمه OK فشار دهید .

گزینه های MENU

 1. SENSITIVITY (حساسیت)

این قسمت مربوط به تنظیم حساسیت می باشد هر چه حساسیت به سمت 100 درصد نزدیک باشد برد. دستگاه افزایش می یابد و هر چه حساسیت کمتر شود برد دستگاه کاهش می بابد. و در عوض ثبات دستگاه افزایش می یابد که می توانید آن را روی عدد دلخواه تنظیم کنید.

با کم کردن SENSITVITY مقدار حساسیت دستگاه نسبت به تمامی اهداف. از قبیل آهنی و غیر آهنی و با ارزش و قطعات کوچک و بزرگ به یک اندازه کاهش می یابد. در هر صورت مقدار پیش فرض آن 90 درصد می باشد که اگر شرایط مورد نظر شما خوب بود می توانید روی 100 درصد هم تنظیم کنید. و اگر به نظر شما در آن منطقه ثبات خوبی نداشت می توانید آن را روی 85درصد یا کمتر تنظیم کنید. و بعد کلید OK را فشار داده و تست کنید. اگر باز هم ثبات مورد نظر شما بدست نیامده دوباره آن را یک پله کم کنید و الی آخر.

نکته

در گوشه سمت راست بالا در صفحه نمایش مقدار SENS X همیشه وجود دارد. و پس از زدن کلید OK مقدار آن به مقدار تنظیم شده شما تبدیل می شود. و در تمام طول جستجو می توانید مقدار حساسیت را مشاهده کنید.

MODE(وضعیت)

وقتی که با کارایی این گزینه آشنا شدید به اعجاز مورگان 20000 خواهید برد. این سیستم دارای 6 حالت یا وضعیت می باشد. که با زدن کلیدهای طرفین به ترتیب روی صفحه نمایش ظاهر خواهند شد. در این جدول حالت های MODE توضیح داده شده است.

MODE1

در این حالت سیستم در حداکثر برد می باشد و اگر SENSITIVITY 100 درصد باشدو به ماکزیمم برد دستگاه خواهید رسید و حالت تفکیک دستگاه در این مد قابلیت اجرا دارد. همچنین در زمین های یک دست و عاری از آشغال و مواد مصرفی و مواد معدنی قابلیت فراوان دارد.

MODE2

در این حالت مواد معدنی و قطعات ریز تا حد زیادی نادیده گرفته می شود. حساسیت دستگاه نسبت به فلزات بی ارزش مانند آهن و آلیاژهای آن بسیار کاهش می یابدو در حالتی که نسبت به فلزات با ارزش مانند طلا و نقره و مس و برنز حساسیت مقدار کمی آفت می کند.

MODE3

این حالت هم مانند MODE2 عمل می کند با این تفاوت که درت حذف را زیادتر می کند. و تقریبا به قطعات بی ارزش هیچ پاسخی نمی دهد. و فقط فلزات بزرگ و با ارزش را کاوش می کند .میخ و پیچ های ریز کاملا حذف می شوند.

MODE SILENT1

مانند MODE1 می باشد با این تفاوت که در حالت عادی صدایی از دستگاه نمی شنوید. و فقط زمانی دستگاه بوق می زند که هدف به فاصله مورد قبولی رسیده باشد یعنی بارگراف حدود چهار مربع به جلو رفته باشد.

MODE SILENT2

مانند MODE2 می باشد با این تفاوت که در این حالت عادی صدایی از دستگاه نمی شنوید. و فقط زمانی دستگاه بوق می زند که هدف به فاصله مورد قبولی رسیده باشد یعنی بارگراف حدود چهار مربع به جلو رفته باشد.

MODE SILENT3

مانند MODE2 می باشد با این تفاوت که در این حالت عادی صدایی از دستگاه نمی شنوید. و فقط زمانی دستگاه بوق می زند که هدف به فاصله مورد قبولی رسیده باشد یعنی بارگراف حدود چهار مربع به جلو رفته باشد.

کسانی که با مشکلات زمین های کوهستانی و یا مکان های آلوده به قطعات ریز فلزی آشنایی دارند. می توانند اهمیت و ارزش MODE2 و MODE 3 را درک کنند. و در واقع قابلیت بسیار مهم این سیستم ارائه MODE های مختلف می باشد.

توسط MODE2 و MODE3 شما به راحتی می توانید در زمین های معدنی کار کنید. در حالی که برد دستگاه نسبت به فلزات با ارزش فقط مقداری افت می کند.

سه مورد دیگر که به SILENT معروف هستند نیز در سیستم وجود دارند. که برای ذف تیک تیک دستگاه می باشد و توسط این مودها شما در حالت سکوت به دنبال هدف و فقط هنگام کشف هدف صدا شنیده خواهد شد .

توجه

حالت MODE در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش دیده می شود. و در هر حالتی قابل مشاهده است. هنگامی که MODE را تنظیم نمودید با زدن کلید OK مقدار آن ثبت می شود. و در گوشه سمت چپ بالای تصویر این تغییر را مشاهده می کنید. علامت S در MODES نشانگر حالت سکوت می باشد.

FREQUENCY(سیتم ضد اختلالات الکترو مغناطیسی)

با تغییر دادن فرکانس کار دستگاه به راحتی می تواند از تداخلات امواج مزاحم جلوگیری کند. در صورتی به این گزینه احتیاج پیدا می کنید که نزدیک کابل های فشار قوی یا در شهر باشید. یا هر گونه منبع خارجی در نزدیکی شما ایجاد نویز می کند. در این صورت با فشردن کلید MENU گزینه FREQUWNCY را انتخاب کنید.

فرکانس برای لوپ 50 و25 از 1000 تا 1100 و برای لوپ های بزرگ از 700 تا 800 هرتز تغییر می کند.

نحوه استفاده از گزینه FREQUENCY را به شرح ذیل می باشد

هنگامی که دستگاه را روشن نمودید. و زمان گرم شدن WARM UP طی گردید و پس از آن مشاهده نمودی که دستگاه ثبات ندارد. و بوق آن خود به خود کم و زیاد می شود و دستگاه ثبات نداشت باید توسط FREQUENCY نویز زمین را از بین ببرید.

برای لوپ های 25و 50 فرکانس از 1000 تا 1100 مگاهرنز و برای لوپ بونیورسال (پلیکایی) از 700 تا 800 هرتز قابل تغییر است.

BACK LIGHT

بعد از فرکانس با زدن دکمه منو گزینه BACK LIGHT ظاهر می شودکه مربوط به نور صفحه نمایش می شود. با زدن کلیدهای چپ و راست نور به حالت روشن و خاموش میشود. نور در شب مورد نیاز می باشد. بنابراین هنگامی که در شب در مکان های تاریک کار می کنید آن را روی حالت ON تنظیم کنید.

حالت تنظیم کارخانه روی AUTO می باشد اما هنگامی که دستگاه را روشن می کنید. به مدت 30 ثانیه نور روشن می باشد و میز با زدن هر کدام از کلیدها نور صفحه نمایش روشن شده. و پس از 13 ثانیه به طور خودکار خاموش می شود و هنگامی که تنظیم آن را روی ON قرار می دهید نور صفحه نمایش دائما روشن می ماند.

هنگامی که نور صفحه نمایش روشن است. مصرف دستگاه 11 درصد افزایش پیدا می کند که عدد قابل ملاحظه ای می باشد.

بعد از گزینه BACK LIGHT با فشار دادن دکمه منو وارد گزینه CONTRAST می شوید.

CONTRAST یعنی نسبت سیاهی به سفیدی نوشته و علائمی روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. هنگامی که در نور شدید آفتاب کار می کنید ممکن است صفحه نمایش سیاه دیده شود. بنابراین باید توسط گزینه های چپ و راست مقدار آن را کم نمایید.

دامنه تنظیم کارخانه ای روی عدد 8 می باشد که تقریبا در همه. حالت ها تصویر خوبی ارائه میدهد فقط در صورت نیاز آن را تنظیم کنید.

LOOP

آخرین قسمت مربوط به منوی گزینه loop می باشد که شامل دو نوع لوپ است.

1.یونیورسال

 1. لوپcm 50

هنگامی که شما از لوپ یونیور سال استفاده می کنید. دستگاه را توسط کلید راست روی universal تنظیم کنید. تنظیم اولیه کارخانه هم روی همین حالت است.

توجه

اگر لوپcm 50 را وصل می کنید باید دستگاه در حالت DISC تنظیم باشد. تا به دستگاه آسیبی نرسد (البته در مناطق پر از آلودگی این عمل ثبات دستگاه را بیشتر می کند)

ولومVOLUME

از بازه 0تا16 قابل تغییر است و جهت زیاد کردن صدای بلندگو مورد استفاده قرار می گیرد. و با فشردن فلش های زرد رنگ روی پنل تغییرات اعمال می گیرد.

BACKLIGHT

به جهت خاموش و روشن کردن نور صفحه می باشد. که با فشردن فلش سمت چپ خاموش و با فشردن فلش سمت راست روشن و یا در حالت AUTO می توان تغییر و تنظیم کرد.

BRIGHTNESS

در بازه 30 تا 100 قابل تغییر است برای کم یا زیاد کردن نور صفحه می باشد. با فشردن فلش های چپ و راست نور صفحه را می توان تغییر و تنظیم کرد.

CONTRAST

در بازه 0 تا 16 قابل تنظیم و تغییر است و برای کم و یا زیاد کردن نور حروف و اعداد. LCD در نظر گرفته شد که با فشردن فاش های چپ و راست تغییرات اعمال می شود.

PASSWORD

[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فلزیاب است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات